Početna Natječaj za posao

Natječaj za posao

Tražimo:

  1. PPC specialist (m/ž)

Za tebe Google nije samo internetska tražilica?

Znaš dobro da Facebook i Instagram imaju puno više opcija od postanja, repostanja, lajkanja i swipeanja?

Na riječ "landing" rakete ti nisu prva asocijacija?

Ako si se našao/la u ovim opisima, mislimo da se dobro razumijemo i da je vrijeme da nam svoj životopis i molbu za posao pošalješ čim prije, jer zapošljavamo PPC Specialista!

Opis posla:

  • Kreiranje digitalne kampanje od A-Ž: od inicijalnog planiranja i kreiranja, optimizacije, pa sve do analize, mjerenja i izvještavanja o postignutim rezultatima.
  • Istraživanje ključnih riječi, tržišta i konkurencije.
  • Proaktivno predlaganje poboljšanja na polju strategije oglašavanja i provedbe kampanja.
  • Surađivanje i razmjenjivanje znanja s drugim članovima tima.

Tražimo:

  • Minimalno dvije godine iskustva i uspješnog rada s Google Ads i Facebook/Instagram ads (ovo nije pozicija za početnika - od prvog dana očekujemo napredno poznavanje i razumijevanje Google ads i Facebook/Instagram ads.).
  • Izvrsno razumijevanje principa, strategija i najboljih praksi digitalnog marketinga.
  • Analitički pristup, visoka razina razumijevanja i interpretacije rezultata.
  • Posvećenost detaljima i organiziranost.
  • Iskustvo u korištenju Google Data Studio-a.
  • Proaktivnost i želju za kontinuiranim učenjem i razvijanjem vlastitih sposobnosti.
  • Visoku razinu usmene i pisane komunikacije.
  • Sposobnost brzog učenja i rada sa novim alatima.
  • Komunikativnost, proaktivnost i istraživački pristup radu.
  • Sposobnost obavljanja nekoliko zadataka istovremeno.
  • Odgovornost u obavljanju radnih zadataka, samostalnost u radu i pouzdanost osobine su koje tražimo od svakog kandidata.

Bonus:

  • Iskustvo u implementiranju i korištenju sustava za praćenje (Google Analytics, Facebook Pixel i Facebook events i sl.).
  • Iskustvo rada u Google Tag Manager-u.
  • Iskustvo u području ecommerca.

Nudimo:

  • Rad u mladoj i perspektivnoj ekipi.
  • Fleksibilno radno vrijeme.
  • Početna neto plaća 6500,00 kn ili više (ovisno o iskustvu kandidata).
  • Plaćeni prijevoz.
  • Mogućnost napredovanja.
  • Službeni laptop.
  • Plaćene edukacije.
  • Multisport kartica.

Lokacija:

Zagreb

Životopis i molbu koja najbolje opisuje tebe i tvoju želju za radom šalji na info@tvornicazdravehrane.com s naslovom maila "Prijava za posao - PPC Specialist".

Vjeruj u sebe i vjeruj u nas pa nam se javi!

Veselimo se upoznavanju i još jednoj karici u našem uspješnom timu!

I dođi nam na kavicu i na zdravicu!